Konferenční stůl SOMMA

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma -... více informací »
Konferenční stůl SOMMA
Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma -...

Každý detail kolekce SOMMA byl pečlivě promyšlen, aby co nejlépe odpovídal kolekci, vašim potřebám. Jaký to má účinek? Barva dubu somma – nejčastěji zvolený odstín po celá léta, je universální, nadčasová a snadno uspořadatelná. Bílé detaily – jemně rozjasní kolekci a učini jí jedinečnou. Forma – jednoduchý nábytek bez úchytů, protože víme, že skutečná klasika nepotřebuje žádné zbytečné doplňky. Je vyrobený z lamina. Na hrany je použita ABS hrana, což zajišťuje odolnost a delší životnost nábytku. Jednoduchá forma a vzhled se osvěčí v každém domě a bytě. Nábytek SOMMA je prostorný , nastavitelný a navržený tak, aby jej bylo možné používat po celá léta.

Hodně žádaný kus Konferenční stůl SOMMA lze koupit nyní tu na webu zařazený v sekci konferenční stolky! Nyní pořídíte unikátní produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. má v nabídce prvotřídní produkty.

Tento skvělý produkt Konferenční stůl SOMMA od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno seženete právě teď se slevou! Akční cena od 1 784 Kč.