Konferenční židle ZEN

Konferenční židle s flexibilním naklápěním síťovaného opěradla pro komfortní opření. Výplň sedadla je ze studené pěny... více informací »
Konferenční židle ZEN
5 922 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční židle s flexibilním naklápěním síťovaného opěradla pro komfortní opření. Výplň sedadla je ze studené pěny...

Konferenční židle s flexibilním naklápěním síťovaného opěradla pro komfortní opření. Výplň sedadla je ze studené pěny vstřikované do formy, tzv. moulded foam. Propracovaná konstrukce židle a sklopný sedák umožňuje vodorovné stohování. Univerzální kolečka s gumovou obručí pro všechny typy podlah. Nosnost židle 130 kg. Dodáváme v demontu. Kancelářskou židli nabízíme v černém provedení. Sedák čalouníme kvalitní potahovou látkou, nohy lakujeme do odstínu šedý antracit. Rozměry: – celková výška 84,5 cm – celková šířka 61 cm – celková hloubka 56 cm – výška opěráku 38 cm – šířka opěráku 47,5 cm – výška područek 66,5 cm – výška sedáku 45 cm – šířka sedáku 44 cm – hloubka sedáku 45 cm


Tento neodolatelný výrobek Konferenční židle ZEN naleznete bez obtíží tady u nás umístěný v kategorii kancelářské židle. Nyní najdete zlevněné kusy ve zmiňované kategorii v akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Konferenční židle ZEN od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady opravdu levně! Nabídka již od 5 922 Kč.