Kontejner AG11

Kontejner Aygo AG11 se zásuvkou a dvířky nabízíme z lamina v kombinaci dezénů buk pískový / alpská bílá / antracit. Barevné přední fronty... více informací »
Kontejner  AG11
Kontejner Aygo AG11 se zásuvkou a dvířky nabízíme z lamina v kombinaci dezénů buk pískový / alpská bílá / antracit. Barevné přední fronty...

Kontejner Aygo AG11 se zásuvkou a dvířky nabízíme z lamina v kombinaci dezénů buk pískový / alpská bílá / antracit. Barevné přední fronty společně se dřevěnými úchyty působí hravě a vesele. Korpusy a vrchní desky nábytku Aygo mají sílu lamina 22mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 1mm. Dvířka a zásuvky s kvalitními pojezdy (GTV) mají sílu lamina 16mm. Dodáváme v demontu. V naší nabídce naleznete ucelený studentský pokoj Aygo. Díky moderní kombinaci barev nábytek doporučujeme do jakéhokoli interiéru. Prohlédněte si celou univerzální kolekci Aygo za skvělé ceny. Rozměry: – šířka 40,8 cm – hloubka 39,6 cm – výška 63,8 cm

Vysoce kvalitní produkt Kontejner AG11 můžete pořídit snadno na našem webu ve známé kategorii dětské pokoje. Nyní si můžete pořídit ostatní kusy ve zmíněné rubrice na pár kliknutí. Tato značka FORLIVING s.r.o. poskytuje velmi kvalitní zboží. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na více skvělých produktů značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě výrobek Kontejner AG11 od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno najdete na našich stránkách teď právě v akci! Teď za akční cenu 1 800 Kč.