Koupelnová sestava Rea REST

Jednotlivé komponenty koupelnové sestavy Rea Rest vyrábíme s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpusy mají sílu 16mm, hrany chrání ABS... více informací »
Koupelnová sestava Rea REST
18 465 Kč
Ověřit dostupnost
Jednotlivé komponenty koupelnové sestavy Rea Rest vyrábíme s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpusy mají sílu 16mm, hrany chrání ABS...

Jednotlivé komponenty koupelnové sestavy Rea Rest vyrábíme s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpusy mají sílu 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 2mm. Otevírací dvířka mají praktické integrované tlumení. Závěsnou skříňku pod umyvadlo dodáváme bez výřezu na umyvadlo. Koš na prádlo má výklopná dvířka s drátěným košem. Zobrazené umyvadlo není součástí sestavy, volba umyvadla je tedy jen a jen na vás. Koupelnový sektorový systém Rest slovenské výroby vybírejte z řady moderních dezénů (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu. Komponenty koupelnové sestavy Rea Rest: – dolní skříňka pod umyvadlo Rea REST 2, (šxhxv) 90x46x45 cm – nízká skříňka Rea REST 3, (šxhxv) 35x30x60 cm – závěsný koš na prádlo Rea REST 4, (šxhxv) 35x30x103 cm – vysoká skříňka Rea REST 5, (šxhxv) 35x30x160 cm – zrcadlová skříňka Rea REST 6, (šxhxv) 60x19x60 cm


Výjimečný a žádaný produkt můžete získat také tu v rubrice koupelnový nábytek! Nyní si můžete vybrat akční kusy z naší kategorie na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vám představuje vynikající produkty.

Nejprodávanější produkt Koupelnová sestava Rea REST originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách opravdu výhodně! Nabídky od 18 465 Kč.