DODEX nábytek
  1. Dodexnábytek.cz
  2. skříně a skříňky
  3. umyvadlové skříňky
  4. Koupelnová skříňka pod umyvadlo Iconic 100 cm bílá

Koupelnová skříňka pod umyvadlo Iconic 100 cm bílá

Hodně oblíbený výrobek Koupelnová skříňka pod umyvadlo Iconic 100 cm bílá od odblíbeného výrobce Comad získáte právě teď v nabídce opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 3 759 Kč.
Koupelnová skříňka pod umyvadlo Iconic
Ověřit dostupnost
Značka: Comad
3 759

Koupelnová skříňka Iconic spojuje praktické využití s moderním designem. Tato skříňka je nedílnou součástí koupelnové sestavy Iconic, která přinese do vaší koupelny elegantní a vkusný prvek.

Závěsná skříňka je navržena tak, aby poskytovala dostatek úložného prostoru pro vaše osobní předměty, jako jsou kosmetické produkty, či ručníky, a zároveň šetřila místo ve vaší koupelně. Skříňka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a odolnost vůči vlhkosti i opotřebení.

Co se týče designu, závěsná skříňka má jednoduché minimalistické linie, které přispívají k modernímu vzhledu celé sestavy Iconic. Je vybavena šuplíkem, který odkrývá dostatečný úložný prostor pro vaše koupelnové potřeby. Skříňka má také výřez pro umyvadlo, který umožňuje snadnou instalaci.

Dokupte k této skříňce:

Závěsnou koupelnovou skříňku Iconic 160 cm bílou
Desku pod umyvadlo Iconic 100 cm bílou
Umyvadlo na desku Lili bílé
Závěsnou polici pod umyvadlo Iconic 20 cm bílou

Specifikace produktu:

Moderní design
Jednoduchý minimalistický design
Dostatek úložného prostoru
Bílé provedení

Série: Iconic, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Typ: Závěsné, Zavírání: S dvířky, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 45,6 cm, Šířka: 100 cm, Výška: 46 cm

Dostupnost Skladem
Výrobce Comad

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,