Koupelnové zrcadlo Rea REST 8

Obdélníkové zrcadlo Rea Rest s rámem z lamina o síle 16mm, hrany chrání ABS 2mm. Koupelnový sektorový systém Rest slovenské výroby vybírejte z... více informací »
Koupelnové zrcadlo Rea REST 8
Obdélníkové zrcadlo Rea Rest s rámem z lamina o síle 16mm, hrany chrání ABS 2mm. Koupelnový sektorový systém Rest slovenské výroby vybírejte z...

Obdélníkové zrcadlo Rea Rest s rámem z lamina o síle 16mm, hrany chrání ABS 2mm. Koupelnový sektorový systém Rest slovenské výroby vybírejte z bohaté nabídky dezénů (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 90 cm – hloubka 2 cm – výška 60 cm

Oblíbený a akční výrobek je k dispozici jednoduše tady u nás ve známé sekci koupelnový nábytek. Připravili jsme pro vás skvělé produkty z naší sekce za rozumné peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty.

Tento žádaný výrobek Koupelnové zrcadlo Rea REST 8 originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde levně. Teď v akci 2 021 Kč.