Kovová postel CHAMONIX 0465 s masivními prvky

Elegantní kovaná postel CHAMONIX s prvky z masivního dubového nebo smrkového dřeva. Postel nabízíme ve více rozměrech, v mnoha provedeních moření... více informací »
Kovová postel CHAMONIX 0465 s masivními prvky
16 554 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní kovaná postel CHAMONIX s prvky z masivního dubového nebo smrkového dřeva. Postel nabízíme ve více rozměrech, v mnoha provedeních moření...

Elegantní kovaná postel CHAMONIX s prvky z masivního dubového nebo smrkového dřeva. Postel nabízíme ve více rozměrech, v mnoha provedeních moření dřeva a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Design postele přizpůsobujeme využití v horských či hotelových apartmánech, chalupách i bytech a vzhledem k příjemné kombinaci kovu a dřeva jej snadno zkombinujete s jinými typy nábytku. K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem ze stejné kolekce. Pokoj můžete dále doladit polonebesy, komodou nebo stojací lampou.


Velmi prodávaný produkt Kovová postel CHAMONIX 0465 lze pořídit pohodlně tady na stránkách v populární rubrice postele. Nyní můžete získat ještě další produkty z této populární rubriky z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí velmi kvalitní výrobky

Velmi oblíbený kus Kovová postel CHAMONIX 0465 s masivními prvky od top výrobce FORLIVING s.r.o. získáte zde teď právě se slevou! Nabídky již od 16 554 Kč.