Kovová postel STROMBOLI 0459 s masivními prvky

Kovová postel STROMBOLI s elegantními prvky z masivního dubového dřeva. Postel nabízíme ve více rozměrech, v mnoha provedeních... více informací »
Kovová postel STROMBOLI 0459 s masivními prvky
27 244 Kč
Ověřit dostupnost
Kovová postel STROMBOLI s elegantními prvky z masivního dubového dřeva. Postel nabízíme ve více rozměrech, v mnoha provedeních...

Kovová postel STROMBOLI s elegantními prvky z masivního dubového dřeva. Postel nabízíme ve více rozměrech, v mnoha provedeních moření dřeva a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). K této posteli si nezapomeňte z naší nabídky pořídit matraci a rošty. Postel dodáváme bez zobrazených dekorací v demontu. Kované postele dodáváme v 5 částech, které při montáži spojíme 10 šrouby. Tento systém zaručuje 100% stabilitu a zabraňuje vrzání. Na pevnost konstrukce poskytujeme záruku 10 let. Zkombinujte si svoji ložnici s elegantním nočním stolkem ze stejné kolekce Stromboli. Pokoj můžete dále doladit polonebesy či praktickou šatní skříní se zásuvkami nebo bez zásuvek.


Velmi prodávaný produkt Kovová postel STROMBOLI 0459 s masivními prvky je k získání právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci postele. Připravili jsme pro vás skvělé produkty ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. To však není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Kovová postel STROMBOLI 0459 s masivními prvky od skvělé a známé značky FORLIVING s.r.o. pořídíte tady teď právě za outletovou cenu! Aktuálně výhodně za 27 244 Kč.