Kredenc LT5

Kredenc Loft LT5 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prosklená dvířka, za kterými... více informací »
Kredenc  LT5
8 081 Kč
Ověřit dostupnost
Kredenc Loft LT5 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prosklená dvířka, za kterými...

Kredenc Loft LT5 nabízíme z lamina v dezénu dub artisan v kombinaci s černými prvky. Komoda má 2 plná dvířka a 2 prosklená dvířka, za kterými naleznete řadu polic na šanony či knihy. Vaše poklady a suvenýry z dovolené doporučujeme zvýraznit LED osvětlením (viz varianty produktu). Stylové kovové nohy dodávají nábytku lehkost. Černá barva krásně koresponduje s kovovými úchytkami a ozdobným elementem podél korpusu a zdůrazňuje mimořádnou eleganci nábytku. Dodáváme v demontu. V naší nabídce naleznete ucelené sestavy Loft (viz související produkty). Potřebujete-li však ještě více úložných prostorů, prohlédněte si celou kolekci Loft a vyberte si nábytek dle vašich představ a možností.


Velmi žádaný kus Kredenc LT5 můžete nakoupit pohodlně tady na webu v rubrice komody. Nyní si můžete vybrat parádní kousky ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní kus Kredenc LT5 od známé značky FORLIVING s.r.o. můžete najít zrovna skutečně výhodně! Akční cena od 8 081 Kč.