Křeslo Promenoir, látka mentolová

Každý z nás se po náročném dni chce pohodlně usadit do svého oblíbeného křesla a dopřát si zaslouženého odpočinku. Pokud ho ještě nemáte,... více informací »
Křeslo Promenoir
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Každý z nás se po náročném dni chce pohodlně usadit do svého oblíbeného křesla a dopřát si zaslouženého odpočinku. Pokud ho ještě nemáte,...

Každý z nás se po náročném dni chce pohodlně usadit do svého oblíbeného křesla a dopřát si zaslouženého odpočinku. Pokud ho ještě nemáte, mohl by vás zaujmut právě ušák Promenoir! Toto stylové křeslo je čalouněno látkou v mentolové barvě s designovým vzorem na bocích. O stabilitu ušáku se starají čtyři nožky z bukového dřeva. V ušáku se vám bude pohodlně sedět kamkoli jej umístíte. Dopřejte si svůj oblíbený nápoj ve svém oblíbeném relaxačním koutku. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Lux 29 mentolová + látka Evo 29 vzor nožky dřevo buk Rozměry: šířka 78 cm hloubka 86 cm výška 105 cm výška sezení 44 cm hloubka sezení 53 cm nosnost 120 kg Podrobné rozměry naleznete na obrázku v galerii. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Lux – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Akční a ve slevě kousek lze sehnat právě teď tady na našich stránkách v populární rubrice sedací soupravy. Nyní najdete ještě další produkty z této rubriky za skvělou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční produkt Křeslo Promenoir, látka mentolová originál od značky FORLIVING s.r.o. získáte na našich stránkách za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte jen za 5 999 Kč.