Křeslo s taburetem Porterie, látka

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v univerzální hnědé barvě z... více informací »
Produkt bez obrázku
7 990 Kč
Ověřit dostupnost
Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek - pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v univerzální hnědé barvě z...

Dopřejte si dokonalé pohodlí a odpočinek – pořiďte si ušák s taburetem! Set čalouněný látkou v univerzální hnědé barvě z kolekce Porterie by mohl být tím pravým pro vás. Nejen ušáky jsou vhodným doplňkem k relaxaci a lenošení. Ale právě ušáky můžete umístit kamkoli, kde si chcete užívat zaslouženého klidu a pohody. Křeslo i taburetku podpírají nožky z bukového dřeva, které jim propůjčují skvělou stabilitu. Dodáváme v demontu. Provedení: látka Alova hnědá nožky dřevo buk Rozměry křesla: šířka 86 cm hloubka 72 cm výška 105 cm výška sezení 42 cm hloubka sezení 48 cm Rozměry taburetu: šířka 53 cm hloubka 53 cm výška 42 cm Možnost objednat i v dalších barevných provedeních látky Alova – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Tento kvalitní a levný produkt Křeslo s taburetem Porterie, látka od našeho výrobce FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte právě teď skutečně výhodně. Momentálně k dispozici za 7 990 Kč.