Křeslo Stacy

Pevné křeslo Stacy s volně vloženým zádovým polštářem nabízí měkčí sezení díky vlnovcovým pružinám. Kostra kombinuje DTD desky a masivní... více informací »
Křeslo Stacy
8 468 Kč
Ověřit dostupnost
Pevné křeslo Stacy s volně vloženým zádovým polštářem nabízí měkčí sezení díky vlnovcovým pružinám. Kostra kombinuje DTD desky a masivní...

Pevné křeslo Stacy s volně vloženým zádovým polštářem nabízí měkčí sezení díky vlnovcovým pružinám. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohodlné křeslo vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Doporučujeme přikoupení pohovky a taburetu s úložným prostorem ze stejné kolekce (viz související produkty).


Akční produkt naleznete jednoduše na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy! Prozkoumejte oblíbené zboží ze zmíněné rubriky za výborné peníze. Přední značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento výjimečný produkt Křeslo Stacy originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! V akci od 8 468 Kč.