Křeslo Tammy

Křeslo Tammy s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohodlné křeslo vybírejte z... více informací »
Křeslo Tammy
8 983 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Tammy s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohodlné křeslo vybírejte z...

Křeslo Tammy s pevnou opěrou zad nabízí tvrdší sezení. Kostra kombinuje DTD desky a masivní dřevo. Pohodlné křeslo vybírejte z několika druhů a barev čalounění. Doporučujeme přikoupení rozkládací pohovky s úložným prostorem ze stejné kolekce (viz související produkty).

Zlevněný produkt jde nakoupit právě teď tady na webu v oblíbené kategorii sedací soupravy! Mrkněte na zlevněné produkty z této populární kategorie na pár kliknutí. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje špičkové zboží.. A to je teprve začátek! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Křeslo Tammy od předního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat momentálně v naši nabídce napořád výhodně! V současnosti za 8 983 Kč.