Kuchyňská linka Margaret 3 260

Kuchyňská linka Margaret je vyrobená z lamina v dekoru ořech. Dvířka jsou zhotovená z foliovaných MDF desek. K lince vám dodáme i pracovní desku o... více informací »
Kuchyňská linka Margaret 3 260
13 061 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská linka Margaret je vyrobená z lamina v dekoru ořech. Dvířka jsou zhotovená z foliovaných MDF desek. K lince vám dodáme i pracovní desku o...

Kuchyňská linka Margaret je vyrobená z lamina v dekoru ořech. Dvířka jsou zhotovená z foliovaných MDF desek. K lince vám dodáme i pracovní desku o síle 28 mm v dekoru ořech. Linku dodáváme v demontu. Pokud nemáte doma kutila nebo nemáte času nazbyt, naši pracovníci vám linku rádi smontují – stačí si přiobjednat montáž produktu. Sestava obsahuje: – horní skříňka, rozměry: šířka 60 / hloubka 31 / výška 80 cm – horní skříňka s prosklenými dvířky, rozměry: šířka 80 / hloubka 31 / výška 80 cm – horní skříňka, rozměry: šířka 80 / hloubka 31 / výška 80 cm – horní vyšší skříňka s prosklenými dvířky, rozměry: šířka 40 / hloubka 31 / výška 120 cm – spodní skříňka s pracovní deskou, rozměry: šířka 60 / hloubka 60 / výška 85 cm – spodní dřezová skříňka, rozměry: šířka 80 / hloubka 45 / výška 85 cm – široká spodní skříňka s deskou, rozměry: šířka 80 / hloubka 60 / výška 85 cm – spodní skříňka se zásuvkami a deskou, rozměry: šířka 40 / hloubka 60 / výška 85 cm


Tento vynikající produkt Kuchyňská linka Margaret 3 je k dispozici ještě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice kuchyňské linky! Mrkněte na vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. má v nabídce vynikající produkty. To ale však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Kuchyňská linka Margaret 3 260 od značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zde nyní opravdu levně! Akční cena již od 13 061 Kč.