Kuchyňská linka Modena 220 cm – rijeka tmavá

Kuchyňská linka Modena v celkové šířce 220 cm je vyrobená z kvalitního lamina. Korpus kuchyňské linky je v dezénu rijeka... více informací »
Kuchyňská linka Modena 220 cm - rijeka tmavá
13 563 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská linka Modena v celkové šířce 220 cm je vyrobená z kvalitního lamina. Korpus kuchyňské linky je v dezénu rijeka...

Kuchyňská linka Modena v celkové šířce 220 cm je vyrobená z kvalitního lamina. Korpus kuchyňské linky je v dezénu rijeka světlá. Čela dvířek a zásuvek jsou mořena v kombinaci dezénů rijeka tmavá a rijeka světlá (viz obrázek v galerii). Kuchyňská linka je dodávána včetně pracovní desky o síle 38 mm. Pracovní deska je v dezénu travertyn světlý. Dřezovou skříňku, která má šířku 60 cm, dodáváme bez dřezu. Rozměry jednotlivých skříněk naleznete na obrázku v galerii. Kuchyňská linka je v demontu, bez vyobrazených spotřebičů. Kuchyňskou linku lze objednat pouze jako komplet. Rozměry: – šířka 220 cm – hloubka 60 cm – výška 210 cm


Tento kvalitní a levný výrobek Kuchyňská linka Modena 220 cm jde koupit právě zde tu na našich stránkách v populární sekci kuchyňské linky. Nyní si můžete koupit ostatní produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. To není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky.! Podívejte se sami.

Kvalitní produkt Kuchyňská linka Modena 220 cm - rijeka tmavá od skvělého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte bezpečně online opravdu výhodně! Levně za cenu 13 563 Kč.