Kuchyňská linka Modena 240 cm – bílý lesk

Moderní kuchyňská linka Modena o celkové šířce 240 cm je vyrobena z kvalitního lamina. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka světlá.... více informací »
Kuchyňská linka Modena 240 cm - bílý lesk
18 535 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní kuchyňská linka Modena o celkové šířce 240 cm je vyrobena z kvalitního lamina. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka světlá....

Moderní kuchyňská linka Modena o celkové šířce 240 cm je vyrobena z kvalitního lamina. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka světlá. Čela dvířek a zásuvek v barevném provedení bílý lesk – matný grafit jsou vyrobena z MDF. Kuchyňskou linku Vám dodáme včetně pracovní desky o síle 38 mm. Pracovní deska je v dezénu travertyn světlý. Dřezová skříňka je dodávána bez dřezu. Rozměry jednotlivých skříněk naleznete na obrázku v galerii. Kuchyňská linka se dodává v demontu, bez vyobrazených spotřebičů. Kuchyňskou linku lze objednat pouze jako komplet. Rozměry: – šířka 240 cm – hloubka 60 cm – výška 210 cm


Ve slevě tento produkt můžete koupit zrovna na našem webu v populární kategorii kuchyňské linky. Nyní si můžete pořídit kvalitní zboží z této oblíbené rubriky v bezva akci. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje kvalitní výrobky. Udělejte si radost! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Kuchyňská linka Modena 240 cm - bílý lesk od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zde za výhodnou cenu. Nabídky již od 18 535 Kč.