Kuchyňská linka Modena 240 cm – rijeka tmavá

Kuchyňská linka Modena vyrobená z kvalitního lamina má celkovou šířku 240 cm. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka... více informací »
Kuchyňská linka Modena 240 cm - rijeka tmavá
15 712 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská linka Modena vyrobená z kvalitního lamina má celkovou šířku 240 cm. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka...

Kuchyňská linka Modena vyrobená z kvalitního lamina má celkovou šířku 240 cm. Korpus této kuchyňské linky je v dezénu rijeka světlá. Čela dvířek a zásuvek jsou mořena kombinací dezénů rijeka tmavá a rijeka světlá (detail viz obrázek v galerii). Kuchyňskou linku Vám dodáme včetně pracovní desky o síle 38 mm. Pracovní deska je v dezénu travertyn světlý. Dřezová skříňka je dodávána bez dřezu. Rozměry jednotlivých skříněk naleznete na obrázku v galerii. Kuchyňská linka se dodává v demontu, bez vyobrazených spotřebičů. Kuchyňskou linku lze objednat pouze jako komplet. Rozměry: – šířka 240 cm – hloubka 60 cm – výška 210 cm

Kvalitní a levný výrobek Kuchyňská linka Modena 240 cm lze koupit jednoduše tu na stránkách v kategorii kuchyňské linky! Prozkoumejte kvalitní zboží ve zmíněné rubrice ve výhodné akci.

Tento unikátní kousek Kuchyňská linka Modena 240 cm - rijeka tmavá od přední značky FORLIVING s.r.o. naleznete zrovna dnes za báječnou cenu! Právě teď za cenu 15 712 Kč.