Kuchyňská linka Tiffany 260 cm

Kuchyňská linka Tiffany o celkové šířce 260 cm vyřeší váš sen o moderním a účelovém bydlení. Korpusy jsou vyrobené z... více informací »
Kuchyňská linka Tiffany 260 cm
21 490 Kč
Ověřit dostupnost
Kuchyňská linka Tiffany o celkové šířce 260 cm vyřeší váš sen o moderním a účelovém bydlení. Korpusy jsou vyrobené z...

Kuchyňská linka Tiffany o celkové šířce 260 cm vyřeší váš sen o moderním a účelovém bydlení. Korpusy jsou vyrobené z lamina o síle 16 mm, dvířka z MDF ve vysokém lesku. Kuchyňskou linku Tiffany vám dodáme včetně pracovní desky v dekoru dub craft zlatý, který momentálně vévodí trendům. Hrany pracovní desky jsou opatřeny ABS, takže máte jistotu, že se jen tak neodštípnou. Kuchyňskou linku vám dodáme jako vyobrazený komplet o šířce 260 cm bez dřezu a vyobrazených spotřebičů. Linka Tiffany je vyrobená v bílé barvě, proto ji hravě sladíte s jakýmikoli domácími spotřebiči. Lamino materiál, který se používá na výrobu kuchyňských linek Tiffany, díky inovativním postupům výroby s pomocí UV technologie v kombinaci s precizní povrchovou úpravou, patří k nejkvalitnějším materiálům a tak se můžete ze své nové linky těšit dlouhé roky. Jedinečný moderní design promění každý tmavý kout vaší kuchyně a ta se tak stane oblíbenou oázou, kde budete rádi trávit svůj čas. Kovové úchytky jsou vsazené do hran dvířek a tím se minimalizuje jejich poškození. Kuchyňskou linku lze objednat pouze jako komplet, její součástí naleznete na obrázku v galerii. Kuchyňskou linku Tiffany máme v nabídce také v šíři 220 cm.

Povedený produkt lze nakoupit ještě tady na našich stránkách v oblíbené rubrice kuchyňské linky. Nyní můžete najít ostatní kousky z této populární sekce za super cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na více kvalitních produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Významný výrobce FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami.

Unikátní produkt Kuchyňská linka Tiffany 260 cm od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete na našich stránkách za výprodejovou cenu! Teď v akci 21 490 Kč.