Lamelový rošt Double Mobil T5

Cenová bomba mezi rošty! Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující... více informací »
Lamelový rošt Double Mobil T5
4 941 Kč
Ověřit dostupnost
Cenová bomba mezi rošty! Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující...

Cenová bomba mezi rošty! Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující popruh a 5 zdvojených lamel pro nastavení tuhosti. Vhodný pro jednoduché pěnové nebo latexové matrace bez kokosové desky, doporučené max. zatížení 120 kg. Šířka lamely je 36 mm, rošt má 28 lamel. Výška 5 cm. Rozměry: – 80×200 cm – 90×200 cm

Unikátní kus Lamelový rošt Double Mobil T5 můžete koupit ještě na našem webu umístěný v rubrice rošty k matracím. Pořiďte si akční produkty z naší kategorie za výhodnou cenu. To není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Lamelový rošt Double Mobil T5 od kvalitní značky FORLIVING s.r.o. najdete tady levně! Ceny již od 4 941 Kč.