Lamelový rošt Flex Expert R6

V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší... více informací »
Lamelový rošt Flex Expert R6
3 674 Kč
Ověřit dostupnost
V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší...

V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy. Rošt má ve střední části použity zesílené lamely i pouzdra. Ta jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. Rám roštu je impregnován levandulovým olejem. Rozměry 70×200 cm, 80×200 cm nebo 90×200 cm. Záruka: 2 roky Počet lamel: 28 kusů Šířka lamel: 36 mm Pouzdra: výkyvná, gumová, zdvojená Výška roštu: 7,5 cm Nosnost: do 120 kg Doporučené matrace: pěnové, latexové

Tento akční produkt Lamelový rošt Flex Expert R6 můžete koupit bezstarostně na stránkách zařazený v kategorii rošty k matracím! Nyní získáte ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu! Známý výrobce FORLIVING s.r.o. dodává prvotřídní zboží Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Exkluzivní výrobek Lamelový rošt Flex Expert R6 od známé značky FORLIVING s.r.o. najdete právě teď opravdu levně. Teď v akci 3 674 Kč.