Lamelový rošt Flex Mobil R6

Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující popruh a 5 zdvojených lamel pro nastavení... více informací »
Lamelový rošt Flex Mobil R6
9 659 Kč
Ověřit dostupnost
Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující popruh a 5 zdvojených lamel pro nastavení...

Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující popruh a 5 zdvojených lamel pro nastavení tuhosti. Vhodný pro jednoduché pěnové nebo latexové matrace bez kokosové desky, doporučené max. zatížení 120 kg. Rám roštu je impregnován levandulovým olejem. Šířka lamely je 36 mm, rošt má 28 lamel. Výška 7,5 cm. Rozměr 70×200 cm, 80×200 cm nebo 90×200 cm.

Tento nejprodávanější výrobek Lamelový rošt Flex Mobil máte možnost sehnat prostě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice rošty k matracím! Připravili jsme podobné produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží. Přesvědčte se.

Tento velmi žádaný produkt Lamelový rošt Flex Mobil R6 od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde opravdu výhodně. Teď za akční cenu 9 659 Kč.