Lamelový rošt Triple Expert T12

V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší... více informací »
Lamelový rošt Triple Expert T12
5 199 Kč
Ověřit dostupnost
V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší...

V oblasti hlavy i nohou manuálně polohovatelný lamelový rošt s předpjatými lamelami. Rám roštu je vyroben z vrstveného (větší pevnost) bukového dřeva. Lamely jsou ze dřeva sibiřské břízy a v počtu 42 ks zajistí maximální kopírování matrace potažmo pak těla uživatele. Rošt disponuje nastavením tuhosti ve střední části – díky posuvným „opaskům“ a zdvojeným lamelám. Pouzdra jsou nejen výkyvná, ale i zvýšená, takže s matrací mnohem lépe spolupracují. Středový stabilizační popruh zabrání prolomení lamely při extrémním bodovém zatížení. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace. Rám roštu je impregnován levandulovým olejem. Rozměry 70×200 cm, 80×200 cm nebo 90×200 cm. Záruka: 2 roky Počet lamel: 42 kusů Šířka lamel: 25 mm Pouzdra: výkyvná, gumová, trojitá Výška roštu: 8,5 cm Nosnost: do 120 kg Doporučené matrace: pěnové, latexové

Tento unikátní produkt Lamelový rošt Triple Expert T12 můžete pořídit také tady na našich stránkách umístěný v rubrice rošty k matracím! Podívejte se na další kusy ve zmíněné kategorii za super cenu. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Exkluzivní kousek Lamelový rošt Triple Expert T12 originál od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít u nás nyní za super cenu! Ceny od 5 199 Kč.