Lamelový rošt Triple Mobil T12

Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující popruh a 5 zdvojených lamel pro nastavení... více informací »
Lamelový rošt Triple Mobil T12
15 516 Kč
Ověřit dostupnost
Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující popruh a 5 zdvojených lamel pro nastavení...

Lamelový rošt s bukovým rámem, polohovatelný s elektrickým pohonem. Rošt má středový zpevňující popruh a 5 zdvojených lamel pro nastavení tuhosti. Vhodný pro jednoduché pěnové nebo latexové matrace bez kokosové desky, doporučené max. zatížení 120 kg. Rám roštu je impregnován levandulovým olejem. Šířka lamely je 25 mm, rošt má 42 lamel. Výška 8,5 cm. Rozměr 70×200 cm, 80×200 cm nebo 90×200 cm.


Oblíbený a akční produkt Lamelový rošt Triple Mobil jde sehnat bezprostředně tady na stránkách v rubrice rošty k matracím. Podívejte se na parádní produkty z naší kategorie za výborné peníze!

Tento levný produkt Lamelový rošt Triple Mobil T12 značky FORLIVING s.r.o. můžete získat tady teď právě skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 15 516 Kč.