Latexová matrace KIDS LATEX 60×120 cm

Dětská matrace KIDS LATEX je vyrobena z vysoce kvalitní a elastické studené pěny a latexu. Oba tyto materiály se vyznačují výbornou pružností,... více informací »
Latexová matrace KIDS LATEX 60x120 cm
3 970 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská matrace KIDS LATEX je vyrobena z vysoce kvalitní a elastické studené pěny a latexu. Oba tyto materiály se vyznačují výbornou pružností,...

Dětská matrace KIDS LATEX je vyrobena z vysoce kvalitní a elastické studené pěny a latexu. Oba tyto materiály se vyznačují výbornou pružností, vzdušností a tvarovou stálostí. Tato matrace je oboustranně použitelná a její tuhost změníte pouhým otočením. Rozměry a vlastnosti: – rozměr 60×120 cm – výška 8 cm – materiálHR pěna, latex – potah Tencel – snímatelný a pratelný na 60°C

Neodolatelný produkt Latexová matrace KIDS LATEX dostanete teď tu na našich stránkách v oblíbené sekci matrace! Nyní pořídíte skvělé produkty ze zmíněné kategorie ve slevě! Známý dodavatel FORLIVING s.r.o. má špičkové zboží Nakupujte výhoděn u nás! U nás nabízíme více, máme v nabídce další kousky značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Latexová matrace KIDS LATEX 60x120 cm od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách ve slevě! Ceny od 3 970 Kč.