Lavička Rea Vesti 1

Pohodlnou lavičku Rea Vesti slovenské výroby nabízíme z lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Čalounění sedáku... více informací »
Lavička Rea Vesti 1
1 137 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlnou lavičku Rea Vesti slovenské výroby nabízíme z lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Čalounění sedáku...

Pohodlnou lavičku Rea Vesti slovenské výroby nabízíme z lamina o síle 16 mm, hrany chrání ABS o síle 0,5 mm. Čalounění sedáku (PUR pěna tl. 30mm) vybírejte z látek Soro nebo ekokůže Madryt. Ve spodní části lavičky naleznete praktický úložný prostor na obuv. Vybírat můžete z mnoha moderních dezénů (viz varianty produktu). Zakoupením se zrcadlovou skříní a nástěnným věšákem si vytvoříte praktickou předsíňovou sestavu. Dodáváme v demontu.

Hodně prodávaný produkt Lavička Rea Vesti 1 lze zakoupit snadno na stránkách v populární sekci botníky. Získejte další produkty z této populární sekce jednoduše online! Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky za skutečně výhodné peníze! Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento zlevněný výrobek Lavička Rea Vesti 1 od dodavatele se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. máte možnost pořídit právě teď za super cenu. Pouze nyní za 1 137 Kč.