Lenoška Hera

Moderní pohodlná lenoška se hodí prostě všude! Ať do obývacích pokojů, knihoven nebo koutků, kde si v klidu vychutnáváte svoji chvilku pohody s... více informací »
Lenoška Hera
11 057 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní pohodlná lenoška se hodí prostě všude! Ať do obývacích pokojů, knihoven nebo koutků, kde si v klidu vychutnáváte svoji chvilku pohody s...

Moderní pohodlná lenoška se hodí prostě všude! Ať do obývacích pokojů, knihoven nebo koutků, kde si v klidu vychutnáváte svoji chvilku pohody s knížkou nebo dobrou kávou. Eleganci dodávájí kovové chromované nožky. Dopřejte si luxusní odpočinek a relax s pohodlnou lenoškou Hera! Hera vyniká pevnou a stabilní kovovou kostrou. Vaše pohodlí po náročném dni znásobí výplň z polyuretanové pěny v kombinaci s vlnitými pružinami, které optimálně podpírají tělo. Lenošku nabízíme v čalounění látkou, a to v několika barvách, takže si můžete vybrat podle svého vkusu a hravě tak sladit lenošku s ostatním vybavením vašeho domova.

Tento exkluzivní výrobek jde sehnat lehce tu umístěný v kategorii sedací soupravy. Získejte další produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu.

Ve slevě tento výrobek Lenoška Hera originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte tady nyní opravdu levně! Nabídky již od 11 057 Kč.