Luxusní komoda R-designwood 026

Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek... více informací »
Luxusní komoda R-designwood 026
38 411 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek...

Luxusní komodu R-designwood s černou kovovou konstrukcí netradičního tvaru se stane dominantou každé místnosti. Nábytek R-designwood je díky nastavitelným nožičkám vysoce stabilní. Každý kousek je jedinečný a originální, protože desky jsou zhotoveny z masivního smrku. Komoda je nafocená v odstínu jatoba. Odstín masivu si můžete zvolit ve variantách produktu. Zásuvky s kvalitními kuličkovými pojezdy snadno otevřete pomocí originální kovové úchytky. Dodáváme smontované. Nožičky o výšce cca 10 cm vám usnadní úklid pod komodou. Dřevo je ze všech stran hladce opracováno, má přiznané přírodní okraje a v poslední fázi je ošetřeno přírodními oleji na dřevo, které zvýrazní kresbu a barvu samotného dřeva. Masivní nábytek symbolizuje krásný, živý, přírodní materiál, ale i řemeslnou tradici. Luxusní nábytek a doplňky R-designwood vdechnou vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo přírody. Nábytek z masivu má vždy originální vzhled. Pořiďte si český nábytek z masivního dřeva, který vám bude dělat radost dlouhá léta!


Hodně oblíbený produkt Luxusní komoda R-designwood 026 seženete právě nyní tady u nás zařazený v rubrice komody. Pořiďte si unikátní produkty z této známé rubriky za internetové ceny! Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. představuje velmi kvalitní zboží za super peníze.

Velmi prodávaný produkt Luxusní komoda R-designwood 026 od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu! Stojí teď u nás 38 411 Kč.