Luxusní postel Salina s úložným boxem u nohou

Luxusní postel Salina s praktickým úložným boxem u nohou na úschovu lůžkovin. Postel působící levitujícím dojmem nabízíme v několika rozměrech... více informací »
Luxusní postel Salina s úložným boxem u nohou
33 099 Kč
Ověřit dostupnost
Luxusní postel Salina s praktickým úložným boxem u nohou na úschovu lůžkovin. Postel působící levitujícím dojmem nabízíme v několika rozměrech...

Luxusní postel Salina s praktickým úložným boxem u nohou na úschovu lůžkovin. Postel působící levitujícím dojmem nabízíme v několika rozměrech a dezénech (viz varianty produktu). Lamino nadstandartní tloušťky 38 mm s ABS hranami vám zaručí pevnost konstrukce, výbornou stabilitu a dlouhou životnost postele. Pod postel doporučujeme zakoupení dalšího úložného prostoru. Dominantou postele je širokézaoblené čelo s již zabudovanými nočními stolky. Variantu v podobě závěsné police či police se zásuvkou si zvolíte ve volitelných parametrech. U jednolůžkové postele zvolte pravé či levé provedení police nebo zásuvky, u dvoulůžkové postele vyberte pouze variantu police nebo zásuvka. Postel dodáváme v demontu bez roštu a matrace. Vybírejte z naší nabídky roštů a matrací. Jednolůžková postel neobsahuje střednici a středovou nohu, do postele můžete tedy vložit pouze 1 rošt odpovídající šíře. Výšku lehací plochy si můžete upravit díky nastavitelnému kování s povrchovou úpravou proti korozi. Další rozměry: celková šíře čela – s jedním nočním stolkem + 48,3 cm, se dvěma nočními stolky + 88,3 cm Zaujala vás tato postel? Nabízíme ji v několika dalších variantách – jako jednolůžko či dvoulůžko s dominantním čelem s již zabudovanými nočními stolky nebo se zúženým čelem (viz související produkty.)


Akční produkt je k dostání lehce tu na webu zařazený v kategorii postele! Podívejte se na akční výrobky z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny. Máme toho více, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Luxusní postel Salina s úložným boxem u nohou od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete zde opravdu výhodně. Nabídka již od 33 099 Kč.