Masivní dětská postel Junior

Dětská postel Junior slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm. Postel o šířce 80 cm nebo 90 cm vyniká originálním designem,... více informací »
Masivní dětská postel Junior
8 734 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská postel Junior slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm. Postel o šířce 80 cm nebo 90 cm vyniká originálním designem,...

Dětská postel Junior slovenské výroby z masivního bukového dřeva o síle 30 mm. Postel o šířce 80 cm nebo 90 cm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje excentrické kování. Na korpus postele Junior poskytujeme záruku 10 let. Uvedená cena odpovídá základnímu provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření (viz varianty produktu). Postel vždy dodáváme bez roštu, matrace a bez nočních stolků v demontu. Používáme ekologické systémy povrchových úprav. Standartně povrch postele lakujeme polomatným lakem na vodní bázi. Lak na posteli vytvoří hladký povrch. Zvolit si však můžete i povrchovou úpravu olejovoskem – s vyjímkou bílého moření, kde provádíme pouze lakovanou úpravu. Na olejovou úpravu používáme vysychavé oleje Natura Oil. Směs přírodních olejů se vsákne do materiálu, povrch dřeva nevyhladí, zůstane přírodní. U této postele vám nabízíme úpravu rozměrů dle vašeho požadavku. Délku vám za příplatek 10% prodloužíme na 210 cm nebo 220 cm. Výšku můžeme vyrobit o 10 cm, 15 cm, 20 cm vyšší za příplatek 10%, 15%, 20%. V případě zájmu vložte prosím požadavek do objednávky, následně vás budeme kontaktovat s přepočtem nové ceny. Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Hodně žádaný produkt lze sehnat právě na webu zařazený v sekci postele. Vyhledejte si ještě další produkty z této známé sekce za akční cenu! Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. prodává velmi kvalitní výrobky.

Výjimečný výrobek Masivní dětská postel Junior originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách levně. Ceny od 8 734 Kč.