Masivní komoda 0932 v kovaném rámu

Elegantní komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva... více informací »
Masivní komoda 0932 v kovaném rámu
24 250 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva...

Elegantní komoda z masivního dřeva v nosném kovaném rámu. Komodu se 2 plnými dvířky a 2 zásuvkami nabízíme v mnoha provedeních moření dřeva (dub / smrk) a také v několika provedeních povrchové úpravy kovaných prvků (viz varianty produktu). Komodu dodáváme bez zobrazených dekorací již smontovanou.

Tento kvalitní a žádaný výrobek můžete dostat mimo jiné tu na našem webu v sekci komody! Pořiďte si parádní výrobky ve zmíněné sekci v bezva akci. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává top sortiment

Oblíbený výrobek Masivní komoda 0932 v kovaném rámu od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno seženete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Ceny již od 24 250 Kč.