Masivní noční stolek TNS1

Masivní noční stolek slovenské výroby s 1 policí. Noční stolek z masivního bukového dřeva o síle 30/20 mm vyniká originálním designem,... více informací »
Masivní noční stolek TNS1
3 173 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní noční stolek slovenské výroby s 1 policí. Noční stolek z masivního bukového dřeva o síle 30/20 mm vyniká originálním designem,...

Masivní noční stolek slovenské výroby s 1 policí. Noční stolek z masivního bukového dřeva o síle 30/20 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS1 dodáváme v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z masivního bukového dřeva (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 35 cm – výška 42 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Velmi žádaný produkt Masivní noční stolek TNS1 máte možnost získat mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené rubrice noční stolky. Nyní najdete unikátní produkty z této populární rubriky jednoduše online. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. nabízí kvalitní zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Velmi oblíbený výrobek Masivní noční stolek TNS1 od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete právě nyní opravdu výhodně! Nabídky od 3 173 Kč.