Masivní noční stolek TNS2

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s kuličkovým výsuvem a 1 policí. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z masivního... více informací »
Masivní noční stolek TNS2
3 873 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s kuličkovým výsuvem a 1 policí. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z masivního...

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s kuličkovým výsuvem a 1 policí. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z masivního bukového dřeva o síle 30/20 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS2 dodáváme v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z masivního bukového dřeva (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 35 cm – výška 42 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Hodně povedený produkt můžete najít právě teď tady na webu umístěný v rubrice noční stolky! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ze zmíněné rubriky za super ceny. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment. To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Velmi žádaný kus Masivní noční stolek TNS2 od top značky FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás nyní téměř zdarma. Cena od 3 873 Kč.