Masivní noční stolek TNS3

Masivní noční stolek slovenské výroby s 1 policí a se zásuvkou s kuličkovým výsuvem. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z... více informací »
Masivní noční stolek TNS3
3 873 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní noční stolek slovenské výroby s 1 policí a se zásuvkou s kuličkovým výsuvem. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z...

Masivní noční stolek slovenské výroby s 1 policí a se zásuvkou s kuličkovým výsuvem. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z masivního bukového dřeva o síle 30/20 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS3 dodáváme v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z masivního bukového dřeva (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 35 cm – výška 42 cm Masivní buk je vnější (mladší) část bukového dřeva, výrazně světlejší v příčném řezu. Pro strom plní částečně zavlažovací funkci, obsah vody je tedy vyšší. S použitím povrchové úpravy vám bude přesto velmi dlouho sloužit. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.

Tento exkluzivní produkt Masivní noční stolek TNS3 lze sehnat prostě tady na stránkách ve známé sekci noční stolky. Nyní pořídíte skvělé produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí skvělý sortiment.

Tento kvalitní a levný kus Masivní noční stolek TNS3 značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete tady teď právě skutečně levně! Nyní lze objednat jen za 3 873 Kč.