Masivní noční stolek TNS5

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s kuličkovým výsuvem. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z jádrového bukového... více informací »
Masivní noční stolek TNS5
4 545 Kč
Ověřit dostupnost
Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s kuličkovým výsuvem. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z jádrového bukového...

Masivní noční stolek slovenské výroby se zásuvkou s kuličkovým výsuvem. Zásuvku zdobí hliníková úchytka. Noční stolek z jádrového bukového dřeva o síle 40 mm vyniká originálním designem, kvalitním zpracováním a jednoduchou montáží. Noční stolek TNS5 dodáváme v demontu a je kombinovatelný nejlépe s postelemi z jádrového buku (viz související produkty). Uvedená cena odpovídá 1 ks stolku v základním provedení v přírodním buku. Za příplatek si můžete vybírat z více moření. Dále vám nabízíme bez příplatku volbu povrchové úpravy (viz varianty produktu). Rozměry: – šířka 50 cm – hloubka 35 cm – výška 44,5 cm Jádrový buk je vnitřní (starší) část bukového dřeva, výrazně tmavší v příčném řezu. Jádro pro strom plní jen statickou funkci, obsah vody je tedy nižší. Proti klasickému bukovému dřevu má vysokou odolnost proti škůdcům a o hodně vyšší životnost. Bukové dřevo řadíme mezi tvrdé dřeviny. Svojí charakteristikou a vlastnostmi se řadí mezi nejčastější a nejkvalitnější přírodní materiály v nábytkářské výrobě.


Tento kvalitní a žádaný produkt Masivní noční stolek TNS5 máte možnost získat pohodlně tady na našich stránkách umístěný v sekci noční stolky! Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Máme toho více, máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Masivní noční stolek TNS5 od společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše naleznete u nás v akci! Aktuálně v akci za 4 545 Kč.