Matrace AirSpring Memory 70-80×200 cm

Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky,... více informací »
Matrace AirSpring Memory 70-80x200 cm
16 700 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky,...

Exkluzivní matrace s velmi dobře propracovaným jádrem, vyřezaným do pěnových pružin. Tato matrace nabízí celopěnovou variantu pro zákazníky, kteří si oblíbili klasické taštičkové matrace pro jejich komfort a vlastnosti dobrého odvětrávání. Vrchní profil tvoří viscoelastická pěna o vysoké hustotě, dále kvalitní HR pěnu Nightfly, která je prodyšná a perfektně tvarující. Jádro pěnových pružin je ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 35 kg/m³, spodní profil téže pěny s hustotou 28kg/m³. Tuto matraci lze doporučit i na polohovací motorový rošt, což standardní kovové taštičky není možné. Exkluzivní výška 22 cm s nosností do 130 kg vám zajistí kvalitní a zdravý spánek celou noc, kdy matrace při každém vašem pohybu sama dýchá. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem BAMBOO, který je velmi příjemný na dotek. Potah přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C. Potah je na povrchu tvarovaný, tudíž podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a pozitivně působí např. proti celulitidě. Vlastnosti: – FYZIOSYST0M – 5 zón tuhosti – nosnost do 130 kg – výška 22 cm – doporučené uložení na všechny typy roštů – záruka 5 let

Velmi žádaný výrobek Matrace AirSpring Memory 70-80×200 můžete získat ještě tady a teď na našich stránkách v sekci matrace. Vyberte si parádní výrobky z naší sekce za výhodnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Mrkněte na více skvělých produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Matrace AirSpring Memory 70-80x200 cm od populární značky FORLIVING s.r.o. můžete získat zde nyní se slevou! Nyní lze objednat jen za 16 700 Kč.