Matrace Antibacterial visco vakuo cm 1+1 ZDARMA

Matrace Antibacterial visco vakuo o výšce 24 cm v akci 1+1 ZDARMA. Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy,... více informací »
Matrace Antibacterial visco vakuo  cm 1+1 ZDARMA
14 230 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Antibacterial visco vakuo o výšce 24 cm v akci 1+1 ZDARMA. Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy,...

Matrace Antibacterial visco vakuo o výšce 24 cm v akci 1+1 ZDARMA. Sanitized pěna likviduje plísně, řasy, roztoče a další nežádoucí mikroorganismy, čímž zajistí skutečně zdravé a čisté prostředí pro váš spánek. Antidekubitní prořez je vzdušný a šetrný k vašim zádům. Jádro matrace tvoří značková pěna Elliocel. Odnímatelný potah ALOE VERA, tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textílií. Spodní stranu tvoří líná pěna, která při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tvrdost podle absorbování tepla a zaručuje přizpůsobení matrace jakémukoliv zatížení. Ideálně rovnoměrně podpírá tělo. Tužší hygienická matrace vhodná také pro alergiky a dlouhodobě nemocné. Vlastnosti matrace: – rozměr 80×200 nebo 90×200 cm – výška 24 cm – ortopedická zátěž do 130 kg – FYZIOSYSTÉM – 7 zon rozložení hmotnosti – uložení na všechny druhy roštů – záruka 4 roky U akce 1+1 není možné kombinovat rozměry, obě matrace vždy dodáváme ve stejném rozměru.

Akční výrobek Matrace Antibacterial visco vakuo cm 1+1 ZDARMA od známé značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 14 230 Kč.