Matrace AQUASLEEP 70-80×0 cm

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 70x200 nebo 80x200 cm (viz varianty produktu). Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která... více informací »
Matrace AQUASLEEP 70-80x0 cm
6 410 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 70x200 nebo 80x200 cm (viz varianty produktu). Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která...

Matrace AQUASLEEP nabízíme v rozměru 70×200 nebo 80×200 cm (viz varianty produktu). Vzdušná a komfortní matrace s línou pěnou Visco wind, která patří do skupiny „Open Cell memory foam“. Tyto pěny se vyznačují vysokým komfortem a především vynikající vzdušností díky své otevřené buněčné struktuře. Díky tomu se snižuje pocení během spánku, zlepšuje se tepelný komfort uživatele a antialergické vlastnosti jádra matrace. Výplň tvoří komfortní paměťová pěna VISCO WIND, komfortní pěna NIGHTFLY a přírodní pěna ALOE VERA. Dvě strany tuhosti. Nosnost 140 kg. S ekologickým lepením. Celková výška matrace je 20 cm.


Exkluzivní produkt jde získat v pohodě tady a teď na našem webu ve známé rubrice matrace. Podívejte se na podobné kusy z této známé kategorie za super peníze. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Mrkněte na další zboží značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Matrace AQUASLEEP 70-80x0 cm od značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte tady a teď právě za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 6 410 Kč.