Matrace Arella 180×0 cm

Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 180x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro... více informací »
Matrace Arella 180x0 cm
13 425 Kč
Ověřit dostupnost
Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 180x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro...

Oboustrannou matraci Arella z HR „studené“ pěny nabízíme v rozměru 180×200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro muže. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella Soft, kterou si zase zamilují především ženy, které dávají přednost měkkému spaní. Základem matrace Arella je měkčená a pružná HR pěna, která díky funkčním průřezům zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s vyřezávaným profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům. Díky příčnému i podélnému profilování pěny vám matrace pomůže zmírnit otlačení a špatné prokrvení citlivých částí vašeho těla. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží vaši páteř v přirozené poloze. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 180×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H2 – měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty


Kvalitní a oblíbený produkt pořídíte jednoduše na našich stránkách zařazený v kategorii matrace. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Oblíbený kousek Matrace Arella 180x0 cm od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat nyní extra výhodně! Momentálně k dispozici za 13 425 Kč.