Matrace Arella Soft 120×0 cm

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 120x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do... více informací »
Matrace Arella Soft 120x0 cm
7 071 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 120x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do...

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 120×200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella, kterou si zase zamilují především muži, kteří dávají přednost tvrdšímu spaní (viz související produkty). Matrace Arella Soft je velmi oblíbená u lidí, kteří spí rádi na boku. Oblast ramen a nohou je změkčena pomocí efektivních průřezů, které se perfektně přizpůsobí křivkám vašeho těla. Matrace Arella Soft podporuje zhoršené prokrvování citlivých tělesných partií, a to díky příčnému i podélnému profilování pěny, kterými jsou opatřeny obě strany matrace. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží páteř v přirozené poloze. Materiálově je matrace složená z monobloku studené HR pěny. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 120×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H1 – velmi měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Velmi žádaný produkt lze koupit právě zde na našich stránkách ve známé rubrice matrace. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu! Tato značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky . U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Neodolatelný kousek Matrace Arella Soft 120x0 cm od spolehlivé značky FORLIVING s.r.o. lze nakoupit u nás za outletovou cenu. Nyní za 7 071 Kč.