Matrace Arella Soft 140×0 cm

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 140x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do... více informací »
Matrace Arella Soft 140x0 cm
8 703 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 140x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do...

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 140×200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella, kterou si zase zamilují především muži, kteří dávají přednost tvrdšímu spaní (viz související produkty). Matrace Arella Soft je velmi oblíbená u lidí, kteří spí rádi na boku. Oblast ramen a nohou je změkčena pomocí efektivních průřezů, které se perfektně přizpůsobí křivkám vašeho těla. Matrace Arella Soft podporuje zhoršené prokrvování citlivých tělesných partií, a to díky příčnému i podélnému profilování pěny, kterými jsou opatřeny obě strany matrace. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží páteř v přirozené poloze. Materiálově je matrace složená z monobloku studené HR pěny. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 140×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H1 – velmi měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty


Oblíbený a akční produkt Matrace Arella Soft 140×0 je dostupný nyní tu na našich stránkách zařazený v rubrice matrace! Prozkoumejte akční produkty z naší rubriky za outletovou cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další vybrané produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Matrace Arella Soft 140x0 cm od našeho výrobce FORLIVING s.r.o. můžete koupit u nás teď skutečně levně! Akční cena 8 703 Kč.