Matrace Arella Soft 180×0 cm

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 180x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do... více informací »
Matrace Arella Soft 180x0 cm
11 260 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 180x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do...

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 180×200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella, kterou si zase zamilují především muži, kteří dávají přednost tvrdšímu spaní (viz související produkty). Matrace Arella Soft je velmi oblíbená u lidí, kteří spí rádi na boku. Oblast ramen a nohou je změkčena pomocí efektivních průřezů, které se perfektně přizpůsobí křivkám vašeho těla. Matrace Arella Soft podporuje zhoršené prokrvování citlivých tělesných partií, a to díky příčnému i podélnému profilování pěny, kterými jsou opatřeny obě strany matrace. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží páteř v přirozené poloze. Materiálově je matrace složená z monobloku studené HR pěny. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 180×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H1 – velmi měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Tento neodolatelný kousek Matrace Arella Soft 180×0 máte možnost koupit aktuálně tu v oblíbené kategorii matrace. Nyní můžete získat další zboží ve zmiňované rubrice za příznivou cenu! To ale není všechno, máme toho více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje top produkty.

Akční a ve slevě výrobek Matrace Arella Soft 180x0 cm od výrobce s dobrým jménem FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat bezpečně online za výprodejovou cenu. Nyní zakoupíte za 11 260 Kč.