Matrace Arella Soft 90×0 cm

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 90x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do... více informací »
Matrace Arella Soft 90x0 cm
5 440 Kč
Ověřit dostupnost
Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 90x200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do...

Matraci Arella Soft nabízíme v rozměru 90×200 cm a doporučujeme ji především pro ženy, které se rády příjemně zaboří do pěny. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella, kterou si zase zamilují především muži, kteří dávají přednost tvrdšímu spaní (viz související produkty). Matrace Arella Soft je velmi oblíbená u lidí, kteří spí rádi na boku. Oblast ramen a nohou je změkčena pomocí efektivních průřezů, které se perfektně přizpůsobí křivkám vašeho těla. Matrace Arella Soft podporuje zhoršené prokrvování citlivých tělesných partií, a to díky příčnému i podélnému profilování pěny, kterými jsou opatřeny obě strany matrace. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží páteř v přirozené poloze. Materiálově je matrace složená z monobloku studené HR pěny. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 90×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H1 – velmi měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Velmi prodávaný produkt Matrace Arella Soft 90×0 cm jde pořídit také tu na stránkách ve známé kategorii matrace! Pořiďte si další produkty z této kategorie za výhodnou cenu! Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vynikající výrobky. za super ceny. Vždyť to vidíte sami!

Vynikající výrobek Matrace Arella Soft 90x0 cm od společnosti s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. můžete najít ještě dnes za akční cenu. Nyní za 5 440 Kč.