Matrace Arella

Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 80x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro... více informací »
Matrace Arella
6 486 Kč
Ověřit dostupnost
Oboustrannou matraci Arella z HR "studené" pěny nabízíme v rozměru 80x200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro...

Oboustrannou matraci Arella z HR „studené“ pěny nabízíme v rozměru 80×200 cm a pro její vlastnosti ji doporučujeme především pro muže. Ideální do páru tedy zvolte matraci Arella Soft, kterou si zase zamilují především ženy, které dávají přednost měkkému spaní. Základem matrace Arella je měkčená a pružná HR pěna, která díky funkčním průřezům zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s vyřezávaným profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům. Díky příčnému i podélnému profilování pěny vám matrace pomůže zmírnit otlačení a špatné prokrvení citlivých částí vašeho těla. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží vaši páteř v přirozené poloze. Plusem matrace je také kvalitní a snadno snímatelný a pratelný potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m. Vlastnosti: – rozměr 80×200 cm – výška matrace 20 cm – tuhost matrace: H2 – měkká – nosnost 120 kg – záruka 3 roky – pro pevné, ale i polohovací rošty

Unikátní výrobek máte možnost sehnat bezstarostně tady na webu umístěný v rubrice matrace. Najděte si akční kousky z této známé sekce za super cenu! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí top výrobky.. Přesvědčte se sami.

Designový produkt Matrace Arella od značky FORLIVING s.r.o. snadno seženete v naší nabídce za super peníze! Právě lze objednat jen za 6 486 Kč.