Matrace Baby Comfort

Standart v dětských matracích. Vysoce vzdušné jádro z pružné studené pěny. Matrace je stabilní s dlouhou životností. Matrace je vybavena... více informací »
Matrace Baby Comfort
2 010 Kč
Ověřit dostupnost
Standart v dětských matracích. Vysoce vzdušné jádro z pružné studené pěny. Matrace je stabilní s dlouhou životností. Matrace je vybavena...

Standart v dětských matracích. Vysoce vzdušné jádro z pružné studené pěny. Matrace je stabilní s dlouhou životností. Matrace je vybavena odnímatelným luxusním potahem ALGUA, který je prišitý s pěnou Supersoft a PES vláknem a je velmi příjemný na dotek. Potah obsahuje mikrokapsle s výtažky z mořských řas Spirulina, které mají blahodárné účinky na lidskou pokožku. Látka je pratelná pouze ručně do 40 °C. Potah nedoporučujeme sušit v bubnové sušičce. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 10 cm Záruka: 3 roky Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.


Unikátní a oblíbený kus Matrace Baby Comfort lze zakoupit teď tady na našich stránkách v populární sekci matrace! Nyní si můžete koupit zlevněné kusy z této známé kategorie za super peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní kus Matrace Baby Comfort originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte u nás téměř zdarma. Nabídky od 2 010 Kč.