Matrace Baby swiss

Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, je studená... více informací »
Matrace Baby swiss
5 769 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, je studená...

Dětská matrace vyrobená z inovativního materiálu s výjimečnými vlastnostmi pro moderní matrace. Švýcarská nadstavba HR studených pěn, je studená pěna Evopure HRC. Pěna s výjimečnou životností, funkční stálostí a materiálovou odolností vůči vlhkosti a teplotě. Optimální regulaci zaručuje přirozená ventilace vlhkosti a vyrovnávání teploty. Excelentně se tvaruje a přizpůsobuje tvaru těla. Potah:Matrace je opatřena potahem s revoluční technologií AEGIS. Technologie Aegis zaručuje aktivní svěžest a hygienu textilií a dosahuje maximálního snížení přítomnosti roztočů, bakterií a plísní a zamezuje tak rozvoji jejich populace. Uložení: Pěnové matrace se obecně doporučují na lamelové rošty, ale pro správný růst dítěte je zapotřebí tvrdého podkladu. Dětské matrace proto pokládáme na pevnou desku. S lamelovým roštem počítáme až od cca 20 až 30 kg váhy dítěte. Výška: 10 cm Matraci je možné objednat v rozměrech: – 60×120 cm – 70×120 cm – 60×140 cm – 70×140 cm K matraci si můžete doobjednat matracový chránič Baby Protect, který zajistí, že vaše miminko bude spát na suché matraci.

Velmi oblíbený produkt Matrace Baby swiss můžete získat pohodlně tady na našem webu umístěný v rubrice matrace! Nyní můžete najít ještě jiné produkty z naší rubriky za outletovou cenu! To není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte na další prověřené zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Oblíbený produkt Matrace Baby swiss od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat na našich stránkách za výprodejovou cenu. Ceny již od 5 769 Kč.