Matrace Big Boy – 85×195

Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 26 85x195 cm, která potěší milovníky tuhého... více informací »
Matrace Big Boy  - 85x195
13 190 Kč
Ověřit dostupnost
Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 26 85x195 cm, která potěší milovníky tuhého...

Všem spáčům na vědomost se dává, že byla vynalezena ortopedická matrace Big Boy 26 85×195 cm, která potěší milovníky tuhého ležení, unese ty, kteří mají nějaké kilčo navíc a přitom to všechno s úsměvem zvládne. Pohodlí paměťové (visco) pěny na obou stranách (tužší a měkčí). Tuhá, ale vždy pohodlná, prodyšná, antibakteriální, pocení omezující. Dvojdílný prošívaný antibakteriální potah s vysokým podílem přírodních vláken a klimatizační konstrukcí pro omezení pocení a komfort na lůžku. Pratelný na 60 °C. VISCO HARD| TUŽŠÍ STRANA MATRACE – Tužší paměťová pěna. DOKONALÉ POHODLNÉ JÁDRO – Tuhé a super odolné jádro ze studené pěny se 7- ortopedickými zónami. VISCO SOFT | MĚKČÍ STRANA MATRACE – Měkčí paměťová pěna. ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY – AKTIVNÍ BOJOVNÍK. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou AegisTM – antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Nejlepší volba pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizační vrstvou dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C). THERMO&AIR CONTROL – Termoregulace, omezení pocení a prodloužení hygienické životnosti matrace na maximum. Doporučená maximální nosnost do 180 kg. Výška matrace cca: 26 cm. Záruka 6 let na jádro matrace. Testováno 100.000x.

Tento vynikající produkt Matrace Big Boy - 85x195 od známé kvalitní značky FORLIVING s.r.o. můžete pořídit na našich stránkách teď právě za skvělou cenu. Za bezkonkureční cenu 13 190 Kč.