Matrace Biogreen Stretch T3/T4

Matrace Biogreen Stretch s výškou 22 cm má propracovaný fyziosystém rozdělený do 7 zón, díky kterému dojde k dokonalému... více informací »
Matrace Biogreen Stretch T3/T4
24 560 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Biogreen Stretch s výškou 22 cm má propracovaný fyziosystém rozdělený do 7 zón, díky kterému dojde k dokonalému...

Matrace Biogreen Stretch s výškou 22 cm má propracovaný fyziosystém rozdělený do 7 zón, díky kterému dojde k dokonalému rozložení hmotnosti. Její povrch má tvrdší strukturu, je tedy vhodný zejména pro ty z vás, které trápí bolesti v kříži. Nosnost do 150 kg. Vlastnosti: Potah THERMOBALANCE prošitý PES vláknem (gramáž 300 g/m2) je snímatelný a pratelný na 60°C, na bocích je všitá 3D textílie. Jádro matrace tvoří přírodní pěna BIOGREEN se speciálním prořezáváním. Vrchní část je z prodyšné pěny OXYGEN a spodní část ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 28 kg/m3.


Tento unikátní produkt Matrace Biogreen Stretch T3/T4 máte možnost nakoupit také tu ve známé rubrice matrace! Nyní získáte oblíbené produkty z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Matrace Biogreen Stretch T3/T4 s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno získáte tady a teď levně. Akční cena 24 560 Kč.