Matrace Colorado

Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil... více informací »
Matrace Colorado
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil...

Matrace Colorado je skvělou volbou pro ty, kteří hledají matraci pro děti a mládež. Konstrukce z odolné HR pěny a nízký profil matrace jsou ideální volbou i pro dětské postele. HR pěna poskytuje stabilní a pevnou oporu, která je pro správný vývoj páteře dětí a mladistvých velmi důležitá. Antibakteriální potah zaručuje vysokou prodyšnost, takže se na matraci nebudete přehřívat Nabízíme poslední kus skladem za výprodejovou cenu! Jedná se o produkt ze stornované objednávky.

Exkluzivní výrobek Matrace Colorado dostanete teď tady u nás zařazený v sekci matrace. Získejte jiné kousky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova.

Hodně povedený produkt Matrace Colorado od výrobce se skvělou pověstí FORLIVING s.r.o. jde získat ještě dnes skutečně výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 3 699 Kč.