Matrace DIA pro rozkládací postel Duovita

Oboustrannou matraci Dia se studenou pěnou využijete pouze pro rozkládací postel Duovita. Skvěle podporuje tělo při spánku i... více informací »
Matrace DIA pro rozkládací postel Duovita
12 500 Kč
Ověřit dostupnost
Oboustrannou matraci Dia se studenou pěnou využijete pouze pro rozkládací postel Duovita. Skvěle podporuje tělo při spánku i...

Oboustrannou matraci Dia se studenou pěnou využijete pouze pro rozkládací postel Duovita. Skvěle podporuje tělo při spánku i relaxaci, nabízí rozdílnou tuhost na každé straně matrace. Pěnová matrace se sedákem a opěrákem poskytuje po rozložení kvalitní plochu pro spaní o rozměru 200*150 cm (pro postel 200*80 cm) a 200*170 cm (pro postel 200*90 cm). Matraci nabízíme v čalouněném nebo matracovém potahu. Potahové látky vybírejte z široké nabídky barevných odstínů. Díky nelepenému jádru můžete snadno rozložit jednotlivé vrstvy matrace a odstranit prach. Tyto vrstvy jsou spojeny pomocí speciálních průřezů. Matrace je tedy vhodná pro alergiky i astmatiky. Hygieničnost matrace podporuje snímatelný potah s vysokou hustotou látky, odolností a dlouhou životností. Potah je velice příjemný na dotek. V případě potřeby jej můžete vyprat na program do 60°C. Vlastnosti: – pro rozkládací postel 80×200 cm – sedák 200×80 cm, opěrák 2x 200×35 cm – pro rozkládací postel 90×200 cm – sedák 200×90 cm, opěrák 2x 200×40 cm – H3 střední / H4 tuhá – počet zón 7


Tento nejprodávanější výrobek Matrace DIA pro rozkládací postel Duovita máte možnost získat právě teď tu na stránkách zařazený v sekci matrace. Prozkoumejte unikátní výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova! Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje špičkové produkty. za báječné ceny!

Vynikající produkt Matrace DIA pro rozkládací postel Duovita od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete momentálně v naši nabídce za akční cenu! Nabídky od 12 500 Kč.