Matrace Greengel Senior 70-80×200 cm

Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na... více informací »
Matrace Greengel Senior 70-80x200 cm
8 010 Kč
Ověřit dostupnost
Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na...

Matrace Greengel Senior vyniká svojí vzdušností, antibakteriální úpravou, účinnou podporou páteře, svalů a kloubů. Vhodná na pevný podklad (deska, latě). Výška matrace je 21cm. Matrace s taštičkovou pružinou jsou špičkou mezi pružinovými matracemi. Matrace má měkčí a tvrdší stranu a to díky rozdílným vlastnostem použitých pěn. Měkčí strana je tvořena kombinací pěn GREENGEL a NIHTFLY, tvrdší pak antibakteriální pěnou SANITIZED. 7-zónové pružinové jádro je zárukou ortopedických vlastností a výborné vzdušnosti celé matrace. Matrace je ideální pro uložení na pevný laťový (popř. desku). V potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k jejich uvolňování a blahodárně tak vyživují pokožku. Vlastnosti: Potah ALGUA prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. SPECIÁLNĚ ZPEVNĚNÝ BOK pro snazší vstávání z postele. Na boční strany matrace byla použita tužší pěna vysoké objemové hustoty, pro stabilní oporu. Komfort lehacích ploch zůstal zachován.


Oblíbený produkt Matrace Greengel Senior 70-80×200 cm lze koupit právě teď tu zařazený v rubrice matrace. Nyní koupíte nové kousky ze zmíněné kategorie z pohodlí domova.

Ve slevě tento kousek Matrace Greengel Senior 70-80x200 cm od skvělé značky FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte zrovna za výhodnou cenu! Aktuálně za 8 010 Kč.